Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
Preferencie
Alergény
Surovina
Fit Recepty
Sleduj ma
Nízkosacharidové arašidové muffiny s proteínom

Nízkosacharidové arašidové muffiny s proteínom

Hľadáte recept na nízkosacharidové muffiny? Potom určite vyskúšajte tieto chutné arašidové muffiny s proteínom, ktoré si pripravíte úplne bez múky a bez cukru. Potrebujete iba 5 ingrediencií a 30 minút. Tieto chutné muffiny s arašidovým maslom, proteínom a jogurtom sú skvelým zákuskom kedykoľvek počas dňa ale aj na raňajky. Vyskúšajte, neoľutujete :)

Prinášam vám ďalší z jednoduchých, zdravých a chutných receptov, kedy jediné, čo potrebujete je zmiešať všetky ingrediencie dokopy. Viem, aj mňa mrzí že je väčšina receptov tak triviálnych a viem že túžite po komplikovaných postupoch pri ktorých môžete stáť hodiny a dokázať, že ste v kuchyni hotový majster :) A teraz vážne - majster je ten, kto vie i z obyčajných vecí vykúzliť úžasné diela.

Milujem arašidové maslo, preto každý recept s touto na bielkoviny a zdravé tuky bohatou potravinou je pre mňa nebíčkom v papuľke. Biely jogurt, bielka a proteínový prášok podľa vašej chuti (vanilkový, orechový alebo i kakaový) so štipkou prášku do pečiva a tieto nízkosacharidové muffiny plné proteínu máte na stole. Určite ich vyskúšajte, sú vláčne, jemnučké, voňavé a skrátka úplne skvelé.

Tento recept je z knihy Fit recepty 3.diel (kúpite tu).

Ingrediencie

Postup

  1. Všetky ingrediencie spolu poriadne rozmiešame.
  2. Cesto nadávkujeme do silikónových formičiek na muffiny (do polovice ich objemu).
  3. Muffiny pečieme 20 minút pri 200 stupňoch do zlatista.
  4. Pred podávaním môžeme muffiny dozdobiť gréckym jogurtom či ovocím.
Kniha Fit recepty 3
Tento recept je z knihy Fit recepty 3.diel (kúpite tu).
Kúpiť knihu
Čas prípravy25 minút
Výdatnosť6 muffinov
Nutričné hodnoty/ 1 muffin
KCal94 KCal
Sacharidy3 g
Vláknina1 g
Bielkoviny9 g
Tuky6 g

Odporúčam

Ja som Lulu a s láskou pre vás tvorím tieto zdravé a chutné fit recepty. Mojím cieľom je ukázať vám, že jesť zdravo a fit sa dá naozaj jednoducho, chutne a hravo. Tak poď nejakú dobrotu skúsiť tiež!
Lucia Wagner

Diskusia k receptu