zdravý zelený smoothie

Zdravý zelený smoothie

Konzumujete počas dňa málo zeleniny alebo vôbec žiadnu? Ak ste na túto otázku odpovedali áno, mali by ste hneď vziať mixér do ruky a vyskúšať tento smoothie! Každý z nás zrejme vie aké blahodárne účinky má zelenina (HLAVNE LISTOVÁ) na naše telo, to si vysvetľovať nemusíme. Takisto, zelenina by mala tvoriť podstatnú časť nášho jedálnička. Avšak nie každý má na ňu chuť, náladu či čas.

Smoothie je niečo medzi sýtym nápojom a jedlom. Ak do svojho smoothieho primiešate správne ingrediencie, môže sa stať normálnou náhradou jedla a tým uľahčiť chudnutie a zlepšiť váš zdravotný stav. Stačí zmixovať zeleninu (listovú) a ovocie, a tento chutný „nápoj“ je hotový.

Prinášame vám ďalší skvelý overený recept na zdravý zelený smoothie, vhodný na raňajky a zdravé naštartovanie do nového dňa. Tak skúšajte, experimentujte :)

Ingrediencie na zdravý zelený smoothie

1 hrsť špenátu
1 mrazený banán
1/2 avokáda
1/4 šálky bieleho jogurtu
1/4 lyžičky škorice

Zmiešajte všetky ingrediencie v mixéri dohladkaa vychutnajte si svoju dávku vitamínov a enzýmov. Nezabudnite, že je smoothie potrebné vypiť do 15 minút, kým sa z neho enzýmy nevytratia.

Zdieľajte tento recept so všetkými, na ktorých zdraví vám záleží! :)

zdravý zelený smoothie

Chefshop.sk - Všetko pre kuchárov a cukrárov

Be Social

Podobné recepty

  • Množstvo : 1
  • Porcie : 1
Malinovo-ananásový krémový smoothie
  • Množstvo : 2
  • Porcie : 2
tropical smoothie na imunitu

Pin It on Pinterest