Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé recepty s tekvicou

Zdravé recepty s tekvicou

Tekvica je mimoriadne zaujímavá a zdravá súčasť fit receptov. Vzhľadom na to, že obsahuje množstvo vlákniny a je nízkokalorická, je dobré konzumovať ju aj pri chudnutí. Draslík v tekvici ti zase padne vhod, ak máš za sebou náročný tréning. Poď sa inšpirovať a skús moje zdravé recepty s tekvicou.

Tekvica je zdravá, chutná a môžeš ju použiť pri príprave raňajok, obedu aj večere. Použiť sa dá do sladkých aj slaných receptov, dokonca sa dá aj zavárať či zamraziť v podobe tekvicového pyré, a tak ju môžeš mať poruke celý rok. Zdravé tekvicové recepty sú navyše neraz vylepšené aj výživným tekvicovým olejom alebo tekvicovými semienkami.

Absolútnou klasikou v kategórií tekvicové recepty je určite tekvicová hokkaido polievka, ktorá asi najlepšie chutí na jeseň, ale vyskúšať ju samozrejme môžeš kedykoľvek počas roka. Špagetová tekvica sa dá zasa naplniť dobrotami a zapiecť, čím získaš zdravý obed alebo večeru. Z tekvice sa dá pripraviť aj nízkokalorický koláč alebo jogurtový pohár. Vyskúšaj spolu so mnou tieto zdravé a jednoduché recepty s tekvicou.

Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Tekvicové recepty
Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Tekvicové recepty
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty