Tipy na fit vianočné darčeky pre ženu

Tipy na fit vianočné darčeky pre ženu

Ahojte Fitkáči,

v tomto článku sa pozrieme na niekoľko tipov na zdravé/fit vianočné darčeky pre ženy.

Ak teda hľadáte darček pre sestru, priateľku, kamarátku, manželku, mamku, svokru či tetu, ktorú baví fitness, zdravý životný štýl a viete, že dbajú o svoje zdravie a figúru, určite im niečo zo spomenutých darčekov vyberiete.

Snáď vás inšpirujem a ušetrím niekoľko vrások na tvári v tomto mierne-stresujúcom predvianočnom období a zhone po darčekoch :)


Tip č.1:

Fit diár

Odporúčam ho darovať ženám, ktorých cieľom je chudnúť alebo si spevniť postavu. Tento Fit diár im dodá motiváciu a perfektne prepracovaný priestor na to, aby z novej rutiny nevyšli, dokým nedosiahnu svoj cieľ. Je to doslova osobný tréner do vrecka.

Výhody:

  • Nie je určený na žiadne konkrétne obdobie, dá sa s ním teda začať kedykoľvek (trvá 6 mesiacov)
  • Ako jediný diár ponúka denný priestor na zápis jedálnička, cvičenia, denných aktivít a úspechov.
  • Obsahuje aj recepty, rôzne motivačné tipy a je prakticky navrhnutý a prehľadný.

fit diar

Fit diár je dostupný v:


Tip č.2:

Poukážka/balíček z eshopu Gymbeam

Balíček zdravých potravín alebo výživových doplnkov nie je nikdy na škodu a mnohých takýto darček isto poteší. Ideálne je, ak viete, aké doplnky zvykne nakupovať. Ak to viete, bingo, stačí ak ju potešíte jej obľúbenými vecami, doplnkami, zdravými potravinami.

Ak neviete čo si zvykne nakupovať, nabúrajte sa jej do emailov a zistite to podľa
starších objednávok :))) ale nie… v tom prípade by to mala vyriešiť poukážka, prípadne, ak chcete aby bol darček osobnejší, prekvapte ju vlastným výberom.

Odporúčam napríklad:

  • orechové maslá a orechy (ak nie je alergická:))
  • proteíny
  • chia semienka, quinou
  • proteínové tyčinky
  • prípadne fitness oblečenie a doplnky

Všetky produkty nájdete tu.


Tip č.3:

Bezdrôtové slúchadlá

Väčšina ľudí pri cvičení počúva vlastnú hudbu a kábliky vedia byť práve pri takýchto aktivitách veľmi otravné. Skvelým riešením sú teda bezdrôtové slúchadlá.

V dnešnej dobe ich je na trhu nespočetne veľa a vyberať sa naozaj dá z čoho.

Ak má rada telefón (prípadne smart hodinky) vždy pri sebe, voľte bluetooth slúchadlá. Ak telefón pri sebe nepotrebuje, odporúčam niečo ako Sony Walkman – ja používam tieto, ktoré sú aj vodeodolné.


Tip č.4:

Fitness náramok/hodinky

Fitness náramky merajú kroky, vzdialenosť, výkonnosť pri športoch, spálené kalórie, tep, zaznamenávajú spánkovú aktivitu. V dnešnej dobe je už na trhu obrovský výber čo sa týka značiek, funkcionality, ceny aj vhľadu, takže konkrétny výber nechávam na vás. Vyberať si môžete napríklad z najznámejších značiek ako Fitbit, Xiaomi, Apple Watch, Garmin, Samsung, Polar, Umax.

fitness naramky


Tip č.5: 

Permanentka do obľúbeného fitka alebo na skupinové cvičenia

Ktoré budeš na konci roka aj tak na poslednú chvíľu využívať ty… :))

Ale nie, takýto darček stále poteší, najlepšie je, ak nie je časovo ohraničený. Ak ide o skupinové cvičenie, skúste darovať niečo, na čo sa už dlho odhodláva alebo nieco čo ešte nikdy nevyskúšala. A určite choďte spolu, budete tak mať dvojnásobné potešenie.


Tip č.6:

Fitness knihy

Zdravej inšpirácie nie je nikdy dosť a ak ju máte v praktickej podobe knihy, poteší tak ešte viac. Originálna kniha alebo séria kníh s fit receptami je ideálnym a zároveň finančne nenáročným darčekom pre všetky ženy v rôznych vekových kategóriách. Každá kniha obsahuje fotografie k jedlám, nutričné hodnoty a zaujímavé tipy.

Ak chcete darovať sériu kníh, odporúčam knihy Fit recepty 1,2,3výhodný balíček v slovenčine kúpite tu.

Knihy v češtine kúpite tu.

seria-knih-fit-recepty

Ak viete, že miluje výhradne sladkosti a rada by si zamaškrtila bez výčitiek, poteší kniha Fit sladkosti – kúpite tu.

kniha fit sladkosti

Ak nemá čas tráviť hodiny v kuchyni, poteší kniha Štíhle recepty do 15 minútkúpite tu v slovenčine.
V češtine si knihu môžete kúpiť tu.

kniha štíhle recepty do 15 minút

Ak by ste ju radi potešili všetkými fit knihami, nájdete ich
TU v slovenčine a
TU v češtine.


Tip č.7: 

Fitness oblečenie

Oblečenia na cvičenie nie je nikdy dosť. Navyše, ak ide o darček, dala by som si záležať na značke a kvalite. Kvalitné športové legíny, topy, podprsenky či botasky určite potešia – ak, samozrejme, viete správne veľkosti :)

zdroj obrázka: bestbody.sk


Tip č.8:

Poukaz na tanečné hodiny

Takýto darček môže byť veľmi príjemným spestrením aktivít pre jednotlivca alebo pre pár. Rozhýbte ich napríklad pri latino tancoch či klasike – výber môžete nechať na seba alebo na nich.

V Košiciach jednoznačne odporúčam Michaelu Wittner: ucitelkatanca.sk


Tip č.9:

Pomôcky do kuchyne

Áno, povráva sa, že takéto veci by nemali byť predmetom daru. No ak viete, že rada varí a pečie, vždy jej do kuchyne niečo bodne a takýto dar isto neurazí. Potešiť môžu väčšie dary ako mixér, odšťavovač, výrobník rastlinného mlieka, wafľovač, parný hrniec, gril, no takisto aj menšie doplnky, rôzne zaujímavé formy, misky, zdobiace pomôcky.

Varí veľa ryže? Skúste ryžovar, tzv. profesionálny varič na ryžu :)


Tip č.10:

Fitness hra na hernú konzolu

Ak má doma hernú konzolu a viete aj akú, môžete ju potešiť napríklad zaujímavou hrou, pri ktorej sa zapotí. Takýto darček je ideálny najmä v prípade, že nerada cvičí vo fitku, no poteší isto aj tie zaneprázdnené.

V dnešnej dobe existujú rôzne zábavné hry na cvičenie. Vybrať si môžete napríklad z týchto: Zumba fitness, Just Dance, Xbox Fitness, Yout Shape, Shape up, Jillian a veľa ďalších. Takéto hry kúpite online alebo v špecializovaných predajniach.

 


 

, , , , , , , ,

Pin It on Pinterest

Share This