TOP 5 zdravých nápojov a limonád na leto

Domáce nápoje a limonády sú nenahraditeľnou súčasťou leta. Ak sa chcete inšpirovať zdravými nápojmi bez zbytočne pridaného cukru, ktorými sa môžete počas leta príjemne schladiť a zároveň si na nich pochutnať, pozrite si týchto mojich 5 tipov. K receptu sa dostanete kliknutím na názov receptu.

Verím, že vám bude chutiť! :)


  1.  Čerešňovo-jahodové daiquiri

    Osviežujúci sladko-kyslý nápoj z mrazeného ovocia. Perfektný do horúcich letných dní. Mňam!

    ceresnovo-jahodove-daiquiri

  2. Osviežujúci mocha proteínový shake

Nepreháňam, toto je ozaj ten najlepší proteínový shake, aký som kedy ochutnala! Vyskúšajte si pripraviť tento osviežujúci mocha proteínový shake na raňajky v horúci letný deň a uvidíte, že svet bude hneď krajší ;) Isto vás nabudí do nového, úspešného dňa.

 

3. Tropical smoothie na imunitu

Smoothie je skvelou formou ako dodať telu poriadnu dávku vitamínov, minerálov a vlákniny a podporiť tak imunitu, či už v chladnejších alebo teplejších mesiacoch. A v tejto perfektnej kombinácii ovocia a zeleniny si na ňom určite aj pochutíte ;)

tropical smoothie na imunitu

 

4. Zdravá Pina Colada

Kto by v týchto horúcich dňoch aspoň raz nepomyslel na niečo osviežujúce, či už na svieži nápoj alebo zmrzlinu? Predstavujem vám teda asi ten najjednoduchší a predsa zdravý a obzvlášť chutný recept na domácu pina coladu či už vo forme nápoja alebo nanukov. Keďže chutí skvelo a nevieme si ju vynachváliť, robím ju veľmi často. Tak ju skúste, určite v lete poteší :)

zdravá pina colada

 

5. Ovseno-banánový smoothie

Tento vynikajúci ovseno-banánový smoothie s datlami a škoricou je dokonalou voľbou pre zdravé a výživné raňajky. Smoothie je sladený iba ovocím a má perfektnú konzistenciu a chuť. Ak si chcete tento smoothie dopriať ešte v hustejšej a osviežujúcejšej konzistencii, odporúčam vám deň predtým banán nakrájať na kolieska a zamraziť ho.

ovseno-bananovy smoothie

, , , , , ,

Pin It on Pinterest

Share This