Nájdených receptov: 4
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Preferencie
Bez cukruVysoký obsah bielkovínVysoký obsah vlákninyNízky obsah sacharidovNízkokalorickéNízkotučnéVegetariánskeVegánskeProteínový prášokRýchleDo 5 surovínDo krabičkyLacnéPre deti
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Low carb fit recepty s quinoou

Low carb fit recepty s quinoou

Quinoa, alebo odborne mrlík čílsky, je pomerne novou plodinou, ktorá sa na našom trhu začala objavovať pomerne nedávno a ešte aj dnes máme často tendenciu rozmýšľať nad tým, v akých receptoch by našla svoje uplatnenie. Pravdou je, že quinoa, alebo indiánska ryža ako ju často prezývajú, je plodina, ktorá sa dá chutne využiť v mnohých receptoch a je považovaná za jednu z najzdravších plodín, akú naša Zem ponúka. Navyše, svoje využitie nájde quinoa aj v nízkosacharidových receptoch.

Len málo plodín na svete sa môže pochváliť takými vlastnosťami ako quinoa. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré organizmus potrebuje pre správny rast, obnovu i celé fungovanie a výnimkou nie je ani vysoký obsah železa a vlákniny pre správnu činnosť tráviacej sústavy. Quinoa je skvelou voľbou pre spestrenie zdravého jedálnička aj pri štýle stravovania low carb.

Low carb recepty s quinoou prinášajú túto plodinu v celkom novej podobe. Chutné a ľahké recepty pre váš nízkosacharidový obed či večeru vás naučia, ako z quinoi vyťažiť čo najviac. Jej univerzálne použitie v sladkých i slaných pokrmoch vás zase presvedčí, že je to jedna z najlepších plodín, s ktorými sa dá v kuchyni pracovať.

Zobrazujem 4 recepty v kategóriách:
Nízky obsah sacharidov
Quinoa
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.