Nájdených receptov: 7
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Low carb vianočné recepty s nízkym obsahom sacharidov

Low carb vianočné recepty s nízkym obsahom sacharidov

To, že žijete zdravšie neznamená, že si nemôžete dopriať chutné vianočné jedlá a dobroty. Vianoce a sviatky si môžete užiť naplno aj v prípade, že ste na nízkosacharidovej diéte. S dostatočnou zdravou inšpiráciou na low carb vianočné recepty to totiž nie je žiaden problém.

Hlavné vianočné jedlá pozostávajú väčšinou z mäsa a rýb, ktoré spĺňajú podmienky low carb. My sa teda skôr zameriame na prílohy a dezerty, pri ktorých sa dajú hodnoty sacharidov ľahko prestreliť do výšin. V receptoch jednoducho nahradíme múku alternatívnymi múkami, orechami, proteínovým práškom alebo ju úplne vynecháme, cukor nahradíme stéviou či xylitolom a používať budeme aj mnohými obľúbený, zdravý kokos. Takéto nízkosacharidové vianočné jedlá vás oveľa rýchlejšie zasýtia na dlhú dobu, najmä vďaka ich vyššiemu obsahu bielkovín a tukov.

Nemusíte byť na nízkosacharidovej diéte na to, aby ste si tieto vianočné jedlá a dezerty s nízkym obsahom sacharidov mohli vychutnať. Doprajte si tieto low carb vianočné recepty, ktoré sú jednoduché na prípravu a obsahujú samé zdravé suroviny.

Zobrazujem 7 receptov v kategóriách:
Nízky obsah sacharidov
Zdravé vianočné recepty
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.