Nájdených receptov: 16
Fit Recepty
Sleduj ma
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Diétne tekvicové recepty na chudnutie

Diétne tekvicové recepty na chudnutie

Jesennou samozrejmosťou v kuchyni či záhradke je chutná tekvica nabitá živinami. Vieme si z nej vykuchtiť zdravé hlavné jedlá, polievky ale aj chutné tekvicové koláče. Keďže je tekvica nízkokalorická (má len 26 kalórií na 100 g), je potravinou, ktorá sa dá hravo využiť aj v diétnych receptoch. Práve diétne tekvicové recepty patria v jeseni medzi moje najobľúbenejšie a to nielen z dôvodu, že skvelo chutia, no taktiež preto, že ma tieto jedlá udržiavajú fit a v kondičke, aj s nastupujúcou zimou.

Či už ide o tekvicové polievky, prívarky, hlavné jedlá alebo dezerty, takmer všetky tieto jedlá s tekvicou **sa dajú prichystať **v diétnejšej, a teda nízkokalorickej verzii. Keďže s nástupom zimy začíname všeobecne konzumovať viac kalórií aby sme naše telo zahriali, mnohí z nás začínajú mať problém s priberaním. Aj preto je dobré zaradiť do svojho stravovania zopár diétnych jedál. Urobte teda tieto diétne tekvicové recepty súčasťou vášho zdravého jedálnička, som si istá, že vaše telo aj figúra sa vám poďakujú.

Zobrazujem 16 receptov v kategóriách:
Nízkokalorické
Tekvica
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.