Nájdených receptov: 16
Fit Recepty
Sleduj ma
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Fitness recepty so sladkými zemiakmi

Fitness recepty so sladkými zemiakmi

Batáty sú veľmi obľúbenou a zdravou pochúťkou, ktorá zavítala na naše stoly. Sladké zemiaky sa vyznačujú vysokým podielom vitamínov A, C a skupiny B, ktoré nielen zabezpečujú správne fungovanie tela, ale tiež podporujú imunitný systém v boji proti ochoreniam. Batáty je možné pripravovať na množstvo spôsobov a obohatiť tak svoj zdravý jedálniček o ďalšiu zdravú a nutrične hodnotnú pochúťku. V mojich fitness receptoch nájdete množstvo nápadov, ako zo sladkých zemiakov pripraviť výživné obedy, večere ale i dezerty.

Na svoje si prídu aj vyznávači fitness, pretože tieto recepty obsahujú vysoký podiel bielkovín nevyhnutných pre správne fungovanie a obnovu svalov po tréningu. Kombinácia sladkých zemiakov a vysokého podielu bielkovín vytvára výbornú zmes na podporu výkonnosti pri tréningu. Fitness recepty so sladkými zemiakmi a vysokým obsahom bielkovín sú veľmi jednoduché, zdravé a chutné a pre telo predstavujú zdroj dôležitých látok, ktoré potrebuje pre svoje správne fungovanie.

Chutné obedy aj večere pre celú rodinu vykúzlite pomocou mojich fitness receptov s batátmi neobyčajne jednoducho a rýchlo.

Zobrazujem 16 receptov v kategóriách:
Vysoký obsah bielkovín
Sladké zemiaky
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.