Nájdených receptov: 19
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
Preferencie
Alergény
Surovina
Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé recepty so sladkými zemiakmi

Zdravé recepty so sladkými zemiakmi

Zdravé recepty so sladkými zemiakmi rozhodne patria do stravovacieho plánu ľudí, ktorí chcú variť zdravo, rýchlo a chutne. Sladké zemiaky sú vhodné aj pre tých, ktorí chudnú, čo ich robí obľúbenou prílohou k hlavným jedlám. Môžeš ich uvariť, upiecť, použiť v dezertoch, alebo z nich pripraviť jednoduchú zemiakovú kašu.

Sladké zemiaky - batáty - rozoznáš od tých klasických už na prvý pohľad, pretože sú sfarbené do oranžova. Dôležité je ale to, čo ukrývajú vo vnútri. V porovnaní s obyčajnými zemiakmi obsahujú viac vlákniny aj proteínov a sú doslova vitamínovou bombou.

Vyskúšaj moje fit recepty so sladkými zemiakmi, ktoré vo viacerých z nich hrajú hlavnú úlohu. Ak rád experimentuješ, určite ťa osloví zmrzlina zo sladkého zemiaku alebo cícerové kari s batátmi. Z batátov môžeš pripraviť aj chutné batátové hranolky a jednoznačne sa táto zdravá plodina hodí aj do polievky. Inšpiruj sa mojimi zdravými receptami so sladkými zemiakmi, ktoré ti pomôžu objaviť čaro tejto skvelej potraviny. Medzi inými tu nájdeš aj rýchle a jednoduché recepty na zdravé obedy aj večere.

Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Sladké zemiaky
Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Sladké zemiaky
Ukázať všetky recepty
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty