Fit Recepty
Sleduj ma
Bezlepkové recepty s batátmi bez múky

Bezlepkové recepty s batátmi bez múky

Obrovskou výhodou sladkých zemiakov je, že patria medzi prirodzene bezlepkové potraviny. Nenachádza sa v nich ani gram lepku a preto sú výbornou plodinou, ktorá obohatí zdravý jedálniček. Batáty je možné pripravovať na mnoho spôsobov a vďaka ich jedinečnej chuti dostanú druhý dych aj jedlá, ktoré sa bežne objavovali vo vašom jedálnom lístku. Nemusíte sa báť experimentov, moje bezlepkové recepty s batátmi bez múky vám ukážu ako sa dá spoľahlivo kúzliť so sladkými zemiakmi a vytvoriť z nich jednoduché a pritom veľmi chutné recepty, ktoré si zamiluje každý.

Ak práve začínate s bezlepkovým stravovaním, môže byť pre vás orientácia v bezlepkovom svete náročná. Rada nad zlato však je vždy stavať na prirodzene bezlepkových surovinách. Nehrozí pri nich žiadna kontaminácia gluténom a váš organizmus sa vám poďakuje za odľahčenie od sacharidov, ktoré sú bežnou súčasťou hotových bezlepkových výrobkov. So sladkými zemiakmi sa môžete pustiť do prípravy zdravej verzie hranolčekov či iných pochúťok.

Poďte vyskúšať moje jednoduché recepty so sladkými zemiakmi bez múky, som si istá, že ich budete chcieť robiť stále znova.

Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Bez lepku, Sladké zemiaky
Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Bez lepku, Sladké zemiaky
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty