Nájdených receptov: 16
Fit Recepty
Sleduj ma
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Diétne nízkokalorické recepty s avokádom

Diétne nízkokalorické recepty s avokádom

Diétne nízkokalorické recepty s avokádom sú určené pre každého, kto sa rozhodol zaradiť do svojho jedálneho lístka zdravé tuky, vitamíny a minerály, ktoré avokádo obsahuje, ale zároveň nezaradiť viac kalórií ako je potrebné pre správne fungovanie tela a chudnutie. Avokádo je plodina, ktorá sa momentálne dostala do širokého povedomia. Dá sa z neho však pripraviť oveľa viac chutných receptov, ako len jednoduché nátierky. Avokádo ponúka možnosti na vytvorenie výborných diétnych receptov, ktoré potešia nejedného nadšenca fitness či zdravého životného štýlu.

Avokádo je ideálnou voľbou pre mnoho skupín. Obsahuje veľmi veľa minerálnych látok potrebných pre bunkový transport a správnu látkovú výmenu. Ak uprednostňujete pri stravovaní rastlinnú stravu, určite vás poteší fakt, že avokádo vďaka obsahu zdravých tukov a mastných kyselín umožňuje organizmu stráviť a prijať viac cenných látok práve z rastlín. Diétne nízkokalorické recepty s avokádom vás určite potešia nielen svojim výzorom, ale aj ich vyváženým obsahom nutričných látok. Recepty sú zdravé a rýchle, čo určite stojí za zváženie a vyskúšanie. Zdravý a vyvážený jedálniček jednoducho potrebuje avokádo, tak prečo si ho nedopriať v podobe týchto chutných nízkokalorických receptov.

Zobrazujem 16 receptov v kategóriách:
Nízkokalorické
Avokádo
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.