Nájdených receptov: 13
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Diétne recepty s kuskusom

Diétne recepty s kuskusom

Kuskus je chutná pšeničná cestovina, ktorá je spracovaná na malé guľky. Je veľmi jednoduchý a rýchly na prípravu a dá sa z neho pripraviť celá škála jedál - či už na sladko alebo na slano. Dá sa hravo využiť aj pri rôznych fit receptoch. Vyskúšajte tieto jednoduché diétne recepty s kuskusom na chudnutie a objavte jeho skryté čaro.

Kuskus sa dá krásne kombinovať napríklad so zeleninou, fazuľou alebo chudým mäsom ako kuracie prsia či tuniak, a teda sa s ním dajú vytvoriť zaujímavé, no za to diétne jedlá. Tieto jedlá s kuskusom sa vyznačujú nízkym obsahom kalórií, no nedajte sa zmiasť, aj napriek ich nízkej kalorickej hodnote vás dobre zasýtia na niekoľko hodín. V receptoch odporúčam používať celozrnný kuskus, ktorý je oproti klasickému bohatší na bielkoviny, vlákninu aj minerály. Z 1/3 hrnčeka suchého kuskusu dostanete 1 hrnček hotového kuskusu po jeho uvarení.

Pochutnajte si na týchto zdravých, nízkokalorických receptoch s kuskusom, som si istá, že ich nebudete robiť poslednýkrát.

Zobrazujem 13 receptov v kategóriách: Nízkokalorické, Kuskus
Zobrazujem 13 receptov v kategóriách: Nízkokalorické, Kuskus
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty