Nájdených receptov: 14
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Recepty na smoothies a limonády bez cukru

Recepty na smoothies a limonády bez cukru

Občas ma prekvapí, keď vidím, že si niektorí ľudia dávajú do svojich zdravých smoothies cukor. Stretla som sa s tým dokonca aj v reštauráciách, kde pridávajú cukor do smoothies kvôli tomu, aby zákazníkom tieto zdravé nápoje viac chutili. Avšak pointa smoothies spočíva v tom, aby boli zdravou, vitamínovou bombou a nie sladkým nápojom. Práve preto treba nájsť spôsoby, ako si pripraviť zdravý smoothie bez cukru tak aby bol chutný, a to za použitia vhodnej kombinácie ovocia a zeleniny.

Recepty na smoothies bez cukru nie sú žiadnou vedou. Treba len chvíľu skúšať a kombinovať, až dokým nedocielime ten správny pomer surovín. Sazmorejme, zrelosť ovocia je tiež dôležitým faktorom, na ktorý treba pri tvorbe smoothies myslieť. Okrem smoothies sa dajú samozrejme z ovocia pripraviť aj rôzne chutné limonády na leto bez cukru.

Či už teda hľadáte zdravý a osviežujúci nápoj na leto alebo živinami nabitý smoothie, verím, že tu nájdete to, čo hľadáte. Vyskúšajte moje jednoduché recepty na smoothies a limonády bez cukru.

Zobrazujem 14 receptov v kategóriách:
Bez cukru
Smoothies a nápoje
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.