Nájdených receptov: 13
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Fitness polievky s vysokým obsahom bielkovín

Fitness polievky s vysokým obsahom bielkovín

Fitness polievky s vysokým obsahom bielkovín sú rýchle, chutné a predovšetkým zdravé. Bielkoviny, alebo tiež proteíny, sa často spomínajú hlavne v súvislosti s rastom svalovej hmoty. Potrebné sú v prvom rade na rast všetkých buniek v tele a tiež na ich regeneráciu. Proteíny nie len podporujú rast a obnovu svalov, ale sú tiež zdrojom energie. Jedlá so zvýšeným obsahom bielkovín ocenia nie len športovci ktorí budujú svoje svalstvo ale aj tí, ktorí sa snažia schudnúť z tukov. Zdravé fitness polievky môžu byť skvelou súčasťou obeda a husté polievky sú dostatočne sýte aj ako hlavné jedlo napríklad na večeru.

Priprav si na obed alebo večeru hrachovú polievku s bulgurom, hustú fazuľovú polievku so sladkými zemiakmi, ktorá je vhodná aj ako hlavné jedlo, alebo studenú avokádovú polievku s krevetami. Jednoduché recepty na fitness polievky sú nenáročné na prípravu aj čas, takže ich hravo zvládne aj začiatočník vo fit varení. Verím, že ťa moje zdravé recepty inšpirujú a zdravá strava sa aj vďaka nim stane tvojou každodennou rutinou.

Zobrazujem 13 receptov v kategóriách: Vysoký obsah bielkovín, Polievky
Zobrazujem 13 receptov v kategóriách: Vysoký obsah bielkovín, Polievky
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty