Nájdených receptov: 23
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Recepty na zdravé polievky

Recepty na zdravé polievky

Recepty na zdravé polievky môžu mať nekonečne veľa variácií bez ohľadu na to, či ide o vývary, krémové polievky alebo polievky studené. Zelenina, mäso, strukoviny - to všetko môže byť súčasťou chutnej a zdravej polievky, ktorá by mala byť súčasťou zdravého jedálnička. Napriek tomu, že ide o tekutý pokrm, dokáže polievka zasýtiť aj dodať organizmu potrebné živiny. Pri chudnutí môžeš bez problémov konzumovať chutné polievky. Koniec koncov dôkazom sú aj tieto fit recepty. Hrachová, šošovicová alebo fazuľová polievka je skvelým zdrojom vlákniny aj aminokyselín.

Rýchle a zdravé polievky môžu byť súčasť obeda, ako predjedlo a niektoré husté polievky sú vhodné aj ako hlavné jedlo. Nájdeš tu recepty na krémové polievky vrátane obľúbenej tekvicovej polievky z hokkaido tekvice. Teplá polievka ťa dokáže zahriať a pokiaľ si ju dáš ako predjedlo, zostaneš dlhšie zasýtený. Okrem toho si týmto jedlom aj doplníš tekutiny.

Vyskúšaj moje fit recepty na zdravé a chutné polievky.

Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Polievky
Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Polievky
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty