Nájdených receptov: 20
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Diétne recepty na polievky

Diétne recepty na polievky

Diétne recepty na nízkokalorické polievky si obľúbi každý, kto sa snaží znížiť množstvo kalórií v strave a zbaviť sa tak prebytočných kíl. Polievky so zníženým obsahom kalórií sú zdravé ale zároveň chutné. Ak redukuješ hmotnosť alebo buduješ svalovú hmotu, určite by si nemal vynechávať žiadne jedlá ani si uberať na porciách. Diétne polievky ktoré som starostlivo pripravovala ťa presvedčia o tom, že aj nízkokalorické jedlá môžu byť chutné a sýte. Menej kalórií ale samozrejme neznamená menej živín, a preto sú všetky fit polievky aj nutrične hodnotné.

Nízkokalorické polievky si môžeš dať ako súčasť obeda alebo ako ľahkú večeru. Vyskúšaj fit polievku zo stonkového zeleru a brokolice alebo hustú hubovo - zemiakovú polievku, do ktorej môžeš pridať aj tuniaka. Zelenina aj ryby patria k nízkokalorickým potravinám a sú ideálne na prípravu zdravých polievok. Všetky tieto recepty na polievky sú jednoduché a rýchle, takže ich príprava ťa nebude stáť veľa času ani energie. Cíť sa fit aj vďaka zdravým polievkam s nízkym obsahom kalórií.

Zobrazujem 20 receptov v kategóriách:
Nízkokalorické
Polievky
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.