Nájdených receptov: 15
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Nízkotučné fit recepty s kuskusom

Nízkotučné fit recepty s kuskusom

Kuskus je cestovina nachádzajúca v kuchyni všestranné využitie. Vyrába sa z jednej z odrôd z pšenice, ktorej názov je semolina. Kuskus je známy predovšetkým v Severnej Afrike, odkiaľ pochádza množstvo zaujímavých receptov na jeho prípravu a využitie. Príprava kuskusu je veľmi jednoduchá, dá sa z neho čarovať na mnoho spôsobov a vďaka nemu si vieme pripraviť mnoho chutných a nutrične hodnotných jedál, dokonca aj nízkotučných.

Hlavným cieľom mojich receptov je príprava jednoduchých a zdravých receptov, ktoré zvládne rovnako jednoducho začiatočník i skúsený kuchár. Výnimkou nie sú ani tieto ** nízkotučné fit recepty s kuskusom**. Zamerala som sa na nízkotučné kuskusové recepty, ktoré by do každej kuchyne dokázali priniesť nový vietor. Hoci sú tuky v rozumnej miere zdravé a pomáhajú našim bunkám obnovovať sa, naša doba to s ich konzumáciu preháňa. Preto niet divu, že stále stúpa percento kardiovaskulárnych ochorení. Ak túžite po zdravom odľahčení jedálnička, vyskúšajte moje nízkotučné recepty s kuskusom.

Zobrazujem 15 receptov v kategóriách:
Nízkotučné
Kuskus
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.