Fit Recepty
Sleduj ma
Recepty na nízkokalorický a diétny snack

Recepty na nízkokalorický a diétny snack

Dochádzajú vám už nápady na rýchlu a chutnú desiatu či olovrant? Moje recepty na nízkokalorický snack vám doplnia zásobu nových inšpirácií a nezameniteľných chutí. Navyše sú veľmi zdravé a jednoduché na prípravu. Tak poďme do toho!

Recepty na ľahký a diétny snack si nevyžadujú hodiny strávené v kuchyni, a preto majú prvenstvo v oblasti rýchle a výživné. Jednoducho s nimi vykúzlite výborné pohostenie do práce, na piknik alebo len tak pre seba ako nutrične hodnotný doplnok dňa, medzi jedlami.

Vašu cestu za vysnívanou postavou tento diétny snack s radosťou podporí, takže si ho pokojne doprajte bez výčitiek a potešte ním aj priateľov. Recepty na snacky sú sladšie alebo aj slanšie, ale všetky sa vyznačujú kvalitnými, nutrične vyváženými a veľmi chutnými surovinami. Pochutíte si na nich aj pri intolerancii na mliečne či múčne výrobky.

Ak radi ďobkáte do menších porcií, nízkokalorický snack sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou. Mnohokrát sa dá jednoducho pripraviť z ingrediencií, ktoré určite máte v kuchyni vždy poruke, takže sa bežte pozrieť a vyskúšajte hneď prvý recept.

Zobrazujem 163 receptov v kategóriách: Nízkokalorické, Snack
Zobrazujem 163 receptov v kategóriách: Nízkokalorické, Snack
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty