Nájdených receptov: 14
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné receptyNátierky
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Nátierky a pomazánky - zdravé recepty na nátierky

Nátierky a pomazánky - zdravé recepty na nátierky

Vyskúšaj moje domáce recepty na nátierky a pomazánky, ktoré si prichystáš raz-dva. Tieto fit nátierky sú jednoduché, rýchle a chutné. Prichystať si ich zvládne skutočne aj každý začiatočník v kuchyni. Zdravé pomazánky si pripravíš behom chvíľky, väčšinou na ne nepotrebuješ ani viac ako 5 minút. Stačí ti iba zopár surovín a chutný výsledok je na stole! Kvalitné zloženie je základom týchto nátierok.

Recepty na pomazánky sú obľúbené v mnohých domácnostiach. Ba čo viac, pomazánky a nátierky patria medzi jedny z úplne najžiadanejších typov receptov. Vychutnaj si ich s domácim pečivom - na raňajky či večeru, spolu s nakrájanou zeleninou vyčaria úsmev na tvári dospelým aj deťom. Medzi fanúšikmi je obľúbená napríklad moja fit tuniaková, sardinková aj tvarohová nátierka a z vegánskych odporúčam tú zo sušených paradajok. Sú ozaj výborné!

Pusť sa do prípravy týchto domácich nátierok a chutný výsledok máš do pár minút na stole. Jednoduchšie to už byť ani nemôže.

Zobrazujem 14 receptov v kategóriách:
Nátierky
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.