Nájdených receptov: 20
Fit Recepty
Sleduj ma
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé raňajky s avokádom

Zdravé raňajky s avokádom

Pripravila som pre teba aj zdravé fit recepty na raňajky s avokádom, pretože avokádo je vitamínová bomba a je skvelé začať deň práve s ním. Ak si bol doteraz presvedčený o tom, že najlepším zdrojom draslíka sú banány, budeš prekvapený. Avokádo ich v tomto smere hravo tromfne a navyše má aj vysoký obsah vlákniny. Potrebuješ ďalšie dôvody, prečo by si si mal pripraviť raňajky s avokádom? Zaujať ťa môže aj to, že je nápomocné pri boji s depresiou, je plné antioxidantov a pomôže ti zlepšiť aj trávenie. Vďaka zdravému tuku z avokáda tiež strávime viac živín z rastlinných zložiek potravy.

Vyskúšaj chutné avokádo v podobe dipu alebo pesta s hriankami, pripraviť si z neho môžeš aj zdravé avokádové šaláty a použila som ho i v zdravých dezertoch, ktoré si môžeš vychutnať aj na raňajky. Prihodiť ho samozrejme môžeš aj do zeleného smoothie. Či už s avokádom alebo bez neho, raňajky by mali byť súčasťou každého tvojho dňa. Sú dôležité pre doplnenie energie a naštartovanie metabolizmu. Moje rýchle recepty na avokádové raňajky sú jednoduché, no hlavne chutné. Verím, že si spomedzi sladkých a slaných receptov nájdeš také, ktoré si zamiluješ na prvé ochutnanie.

Zobrazujem 20 receptov v kategóriách:
Raňajky
Avokádo
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.