Fit Recepty
Sleduj ma
Fitness tofu recepty s vysokým obsahom bielkovín

Fitness tofu recepty s vysokým obsahom bielkovín

Tofu sa dá pripraviť na toľko chutných spôsobov. Nasledujte moje fitness tofu recepty, spárujte ho s tými správnymi surovinami a korením a zistite, aké chutné fitness jedlá s vysokým obsahom bielkovín sa z neho dajú ukuchtiť.

Tieto jedlá obsahujú množstvo bielkovín nielen vďaka tofu, ale aj ostatným surovinám, ktoré v nich nájdete. Sú nutrične hodnotné a zasýtia na dlhú dobu, čo určite poteší. Nájdete tu recepty na bezmäsité fitness tofu jedlá, mäsité jedlá, fitness raňajky s tofu a dokonca aj fitness dezerty s tofu. Všetky tieto jedlá spája jedna vlastnosť - doplnia vaše telo o poriadnu dávku bielkovín. Sú tak vhodné aj ako po-tréningové jedlá a perfektné sú aj na večeru. Väčšina z jedál dokonca neobsahuje žiadnu múku ani cukor.

Fitness recepty s tofu si môžete pripraviť napríklad cez víkend na niekoľko dní dopredu a vychutnať si tak chutné jedlá aj počas týždňa, keď si práve nestíhate prichystať zdravé recepty. Jedlá sú však veľmi jednoduché na prípravu, nestratíte nimi hodiny v kuchyni.

Nájdite si svoj najobľúbenejší fit recept s tofu.

Zobrazujem 22 receptov v kategóriách: Vysoký obsah bielkovín, Tofu
Zobrazujem 22 receptov v kategóriách: Vysoký obsah bielkovín, Tofu
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty