Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé tofu recepty

Zdravé tofu recepty

Zdravé recepty s tofu si vychutnajú nielen vegetariáni a vegáni, ale aj každý, kto má občas chuť na dobré bezmäsité jedlo. Tofu sa vyrába zo sóje, takže ak nekonzumuješ suroviny živočíšneho pôvodu, bude pre teba cennou, živinami nabitou ingredienciou. Jeho kúzlo ale môžu vďaka mojim fit receptom objaviť aj všetci ostatní.

Ak práve nemáš chuť na mäso, môžeš si doplniť bielkoviny s tofu. Aj keď mnohí tvrdia, že tofu je bez chuti, má schopnosť nasať chute ostatných ingrediencií, čo ho robí skvelou prísadou do rôznych slaných aj sladkých jedál. Ako náhrada mäsa sa používa hlavne kvôli svojmu vysokému obsahu bielkovín, ale obsahuje aj dostatok nenasýtených mastných kyselín, množstvo vápnika a železa.

Tofu si v receptoch veľmi dobre rozumie aj s mäsom a rybami. Pripravila som preto rýchle recepty na syrové tofu s kuskusom a tuniakom, kuracie tofu s hráškom a ryžou a mnohé iné. Samozrejme tu nájdeš aj vegetariánske recepty ako je napríklad tofu na šampiónoch s cestovinami. Zamaškrtiť si môžeš s banánovým pudingom alebo čokoládovým tofu krémom. Ochutnaj moje jednoduché a zdravé tofu recepty, po ktorých sa budeš cítiť fit.

Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Tofu
Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Tofu
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty