Nájdených receptov: 21
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Bezlepkové tofu recepty bez múky

Bezlepkové tofu recepty bez múky

Tofu je surovina mnohými zatracovaná a inými zas velebená. Mnoho ľudí tvrdí, že z tofu nie je možné pripraviť chutné jedlá, opak je však pravdou. Tofu, hoci je často podceňované, je jednou zo surovín, ktorú je možno pripraviť na obrovské množstvo spôsobov a dokonca sa nebráni ani použitiu do sladkých dezertov či koláčov. Všetko závisí len na tom, či tofu dáte šancu alebo sa mu budete radšej dobrovoľne vyhýbať. Avšak, vtedy netušíte, o čo všetko prichádzate. Tofu je mimoriadne chutné a ako jedna z mnohých potravín sa radí medzi prirodzene bezlepkové potraviny.

Vytvorila som bezlepkové tofu recepty bez múky, aby som dokázala, že aj tofu sa dá pripraviť chutne a navyše veľmi jednoducho. Nie je to len surovina, ktorá je diétna, ale je to surovina, ktorá veľmi dobre vychádza s ostatnými zdravými položkami v jedlách a problém pre ňu nepredstavuje ani kombinácia so žiadnym druhom zeleniny či dokonca s vločkami. Chuť tofu, hoci nie je výrazná, dokáže veľmi dobre spolupracovať s ovocím a zeleninou a preto si tofu zaslúži šancu. V bezlepkových receptoch s tofu bez múky určite nájdete nejeden taký, ktorý vás presvedčí o tom, že sa ho oplatí vyskúšať.

Zobrazujem 21 receptov v kategóriách:
Bez lepku
Tofu
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.