Nájdených receptov: 23
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Fitness raňajky s tuniakom

Fitness raňajky s tuniakom

Máš pocit že tuniak sa na raňajky nehodí? Dúfam, že ťa moje recepty na fitness raňajky s tuniakom presvedčia o opaku. Veľmi rýchla, jednoduchá a zdravá je tuniaková nátierka, ktorú máš hotovú behom 5 minút. Tuniak sa hodí aj do fitness omelety, syrovo-tvarohových placiek alebo môžeš vyskúšať perfektnú tuniakovú pizzu. Možností ako využiť tuniaka je naozaj veľa a ja verím, že ťa moje fit recepty inšpirujú a dopraješ si ho vďaka nim pravidelne. Ryby by sa totiž mali na našom tanieri vyskytovať ideálne 2x týždenne a je úplne jedno či ide o obed, večeru alebo raňajky.

Tuniak dodá tvojim raňajkám bielkoviny, omega - 3 a 6 mastné kyseliny, draslík, horčík, vitamín A a B12. Zloženie tuniaka prospieva srdcu, mozgu aj imunite, a tak nepochybne patrí k zdravej a pestrej strave. Jednoduché recepty na raňajky s tuniakom sú chutné aj zdravé a určite si spomedzi nich vyberieš svojho favorita. Navyše sú aj bohaté na bielkoviny a vo väčšine prípadov majú nízky obsah sacharidov. Raňajky sú základom pre úspešný deň, počas ktorého ti nebude chýbať energia ani dobrá nálada.

Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Raňajky, Tuniak
Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Raňajky, Tuniak
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty