Nájdených receptov: 39
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Vianočné recepty bez mlieka a laktózy

Vianočné recepty bez mlieka a laktózy

Tieto chutné vianočné recepty bez mlieka a laktózy sa postarajú o to, aby si Vianoce a sviatky plnohodnotne užil naozaj každý, bez ohľadu na vaše diétne preferencie a alergie. Chutné jedlá a dezerty sa na Vianoce dajú vykúzliť aj bez mlieka a ja vám ukážem, ako na to.

Všetky tieto zdravé recepty na Vianoce bez mlieka a laktózy sú zároveň aj nutrične hodnotné a jednoduché na prípravu, čo verím, ocení naozaj každý. Skladajú sa z hodnotných surovín, ktoré potešia vaše telo živinami aj pohladia na duši. Tieto fit vianočné recepty bez mliečnych produktov vám vnuknú niekoľko nápadov na to, ako urobiť toto krásne obdobie roka špeciálnym pre každého vášho blízkeho, vrátane tých, ktorí si nemôžu pochutiť len tak na hocičom. A verím, že si vašu snahu budú ceniť o to viac. Nájdete tu jednoduché a chutné recepty na vianočné pečivo, cookies, šaláty, hlavné jedlá, aj dezerty bez mlieka a bez laktózy, stačí si vybrať.

Zobrazujem 39 receptov v kategóriách: Zdravé vianočné recepty, Bez laktózy
Zobrazujem 39 receptov v kategóriách: Zdravé vianočné recepty, Bez laktózy
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty