Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé vianočné recepty bez múky a lepku

Zdravé vianočné recepty bez múky a lepku

Celiatici to počas sviatkov a Vianoc isto nemajú ľahké. Na každom rohu na nich číha množstvo dobrôt, ktoré nemôžu ochutnať, pretože drvivá väčšina sviatočných dezertov obsahuje múku. Či ste ale celiatik alebo sa jednoducho snažíte vyhnúť múke z iných dôvodov (napríklad kvôli diéte alebo z nej máte tráviace ťažkosti), tieto vianočné recepty sú venované vám. Sú to moje najvydarenejšie zdravé vianočné recepty bez múky a lepku doposiaľ. Poďte ich skúsiť tiež!

Nájdete tu recepty na sladké aj slané sviatočné jedlá bez múky. Samozrejme, nechýbajú ani vynikajúce pečené aj nepečené fit vianočné dezerty bez lepku. V týchto vianočných receptoch nenájdete pšeničnú múku ani rafinovaný cukor. Namiesto klasickej múky v nich použijeme napríklad orechy, pohánkovú múku, proteínový prášok alebo kakao.

Tieto bezlepkové vianočné recepty sú nutrične hodnotné, dodajú teda vášmu telu kvalitnú energiu, vrátane bielkovín, vlákniny a množstva vitamínov a minerálov. Potešia sa im oči, chuťové poháriky a nakoniec sa vám poďakuje aj vaša figúra.

Presvedčte sa sami, že na Vianoce to ide aj bez múky.

Zobrazujem 49 receptov v kategóriách: Zdravé vianočné recepty, Bez lepku
Zobrazujem 49 receptov v kategóriách: Zdravé vianočné recepty, Bez lepku
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty