Nájdených receptov: 16
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé vegan recepty s ryžou

Zdravé vegan recepty s ryžou

Presvedčte sa, že zdravé vegánske recepty s ryžou môžu byť naozaj kreatívne, chutné a sýte aj bez mäsa. Ryža vôbec nemusí byť nudná surovina bez chuti, ako si môže mnoho ľudí myslieť. Vďaka jej neutrálnej chuti sa dá využiť v nespočetnom množstve receptov, či už slaných alebo sladkých. Navyše vedia byť tieto jedlá aj nutrične bohaté a jednoduché. No a tieto vegan recepty s ryžou nie sú veru žiadnou výnimkou.

Pri týchto receptoch s ryžou si na svoje prídu nielen vegáni, ale aj ktokoľvek, kto má chuť odľahčiť na chvíľu svoj jedálniček za pomoci dobrého, bezmäsitého jedla. Tieto vegáske jedlá z ryže neobsahujú ani žiadne iné živočíšne suroviny vrátane vajec, mlieka a výrobkov z neho, takže sa im môžu potešiť aj alergici alebo ľudia s intoleranciou na mlieko. Mám tu pre vás rôzne chutné recepty s ryžou na hlavné jedlá, večere ale takisto i zdravé vegánske dezerty s ryžou. Verím, že neostanete hladní.

Zobrazujem 16 receptov v kategóriách: Vegánske, Ryža
Zobrazujem 16 receptov v kategóriách: Vegánske, Ryža
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty