Fit Recepty
Sleduj ma
Fit recepty s ovsenými vločkami a vysokým obsahom vlákniny

Fit recepty s ovsenými vločkami a vysokým obsahom vlákniny

Ovsené vločky sú zdravým pomocníkom, ktorým sa dá v receptoch veľmi často nahradiť biela pšeničná múka, ktorá je ochudobnená o všetky látky, ktoré by mohlo naše telo použiť na svoju regeneráciu a správne fungovanie. Výhodou ovsených vločiek je nielen obsah minerálnych látok a vitamínov, ale predstavujú cenný zdroj vlákniny, ktorá prispieva k správnemu fungovaniu tráviacej sústavy. Ovsené vločky sa stali veľmi vyhľadávanou surovinou v oblasti zdravého životného štýlu a našli si mnoho priaznivcov.

Fit recepty s ovsenými vločkami s vysokým obsahom vlákniny vznikli pre všetkých milovníkov zdravých receptov. Nie sú dokonca nedostupné ani pre ľudí s bezlepkovou diétou. Ovos neobsahuje lepok, ale látku, ktorá sa lepku podobá a preto je väčšinou ľudí tolerovaný. Avšak, treba byť pozorný a voliť vločky bezlepkové, ktoré neboli pšenicou kontaminované a znečistené.

Zvýšenie príjmu vlákniny vám pomôže nie len pri problémoch s tráviacou sústavou. Všetky systémy v ľudskom tele sú totiž navzájom prepojené, a preto často práve zlé trávenie stojí za vznikom depresií či iných ochorení. Medzi mojimi fit receptami s ovsenými vločkami a vysokým obsahom vlákniny si určite nájdete svoj obľúbený.

Zobrazujem 60 receptov v kategóriách: Vysoký obsah vlákniny, Ovsené vločky
Zobrazujem 60 receptov v kategóriách: Vysoký obsah vlákniny, Ovsené vločky
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty