Nájdených receptov: 25
Fit Recepty
Sleduj ma
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakArašidové masloAvokádoChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicaRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZeleninaCestovinyStrukovinyTvarohBrokolicaBanánŠpenát
Fit Recepty
Sleduj ma
Nízkotučné vianočné recepty

Nízkotučné vianočné recepty

Všetci dobre poznáme klasické vianočné a sviatočné recepty, ktoré sú poväčšinou zložené z cukrov a tukov. Po sviatkoch má väčšina z nás o niekoľko kíl navyše, a to práve vďaka týmto jedlám. Preto, ak si chceme vychutnať Vianoce naplno, no jesť dobroty bez výčitiek a strachu z priberania, musíme si tieto jedlá trocha pozmeniť. Preto ti prinášam fit vianočné recepty s nízkym obsahom tuku, ktoré si môžeš vychutnať úplne bez viny.

Nízkotučné vianočné recepty sú perfektnou voľbou v prípade, že si chceš dopriať veľa chutného jedla a zároveň prijať menej kalórií, a teda sa vyhnúť priberaniu. Tieto vianočné recepty sú oproti klasike diétnejšie, nutrične hodnotnejšie a samozrejme aj zdravšie. Nájdeš tu zdrašie variácie na rôzne vianočné sladkosti, ale aj hlavné jedlá a vianočný šalát. Čo je ich veľkou výhodou, tvoje telo nezaťažia a neunavia, no naopak - poskytnú mu dostatok využiteľnej energie, vďaka čomu sa budeš cítiť sviežo a fit.

Skús aj ty moje fit nízkotučné vianočné recepty a presvedč sa, že to ide zdravo a chutne, aj počas sviatkov.

Zobrazujem 25 receptov v kategóriách:
Nízkotučné
Zdravé vianočné recepty
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.