Fit Recepty
Sleduj ma
Fitness recepty s arašidovým maslom a proteínom

Fitness recepty s arašidovým maslom a proteínom

Fitness recepty sú v dnešnej dobe výbornou cestou, ako sa udržať vo forme a dopriať svojmu telu dostatočnú výživu aj po dlhých a náročných tréningoch. Počas záťažových aktivít potrebuje telo oveľa výšší prísun živín, a to makro aj mikrožívin. Medzi makroživiny radíme sacharidy, tuky a bielkoviny. Mikroživiny sú vitamíny a minerály, ktoré telo potrebuje v nižších koncentráciách, no sú tiež nevyhnutné. Napriek tomu, že fitness jedlá sú pripravované predovšetkým zo zdravých surovín, na mojich stránkach nájdete zaujímavé a lahodné recepty, medzi ktoré patria aj tieto fitness recepty s arašidovým maslom a proteínom.

Proteín v mojich receptoch dodá telu potrebné bielkoviny, ktoré sú neskôr využité na tvorbu pevnejších svalov a arašidové maslo je zas skvelým zdrojom antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín, vlákniny a minerálnych látok. Spojením týchto dvoch nutrične hodnotných surovín si vieme vyčarovať rôzne chutné jedlá a dezerty.

Recepty sú v mnohých prípadoch doplnené aj ovocnou zložkou, ktorá dodáva organizmu vitamíny a často v receptoch úplne nahradí cukor. Fitness recepty s arašidovým maslom a proteínovým práškom sú výbornou náhradou bežných sladkých dezertov plných cukru a ja verím, že si medzi nimi nájdete aj vy svojho obľúbenca.

Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Proteínový prášok, Arašidové maslo
Zobrazujem 23 receptov v kategóriách: Proteínový prášok, Arašidové maslo
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty