Fit Recepty
Sleduj ma
Nízkosacharidové arašidové muffiny s proteínom

Nízkosacharidové arašidové muffiny s proteínom

Hľadáte recept na nízkosacharidové muffiny? Potom určite vyskúšajte tieto chutné low carb arašidové muffiny s proteínom, ktoré si pripravíte úplne bez múky a bez cukru. Potrebujete iba 5 ingrediencií a 30 minút času. Tieto chutné muffiny s arašidovým maslom, proteínom a jogurtom sú skvelým zákuskom kedykoľvek počas dňa, ale aj na raňajky. Vyskúšajte ich, neoľutujete :)

Prinášam vám ďalší z jednoduchých, zdravých a chutných receptov, kedy jediné, čo potrebujete je zmiešať všetky ingrediencie dokopy. Viem, aj mňa mrzí, že väčšina receptov je tak triviálna a viem že túžite po komplikovaných postupoch pri ktorých môžete stáť hodiny a dokázať, že ste v kuchyni hotový majster :) A teraz vážne - majster je ten, kto vie i z obyčajných vecí vykúzliť úžasné diela.

Milujem arašidové maslo, preto každý recept s touto, na bielkoviny a zdravé tuky bohatou potravinou je pre mňa nebíčkom v papuľke. Biely jogurt, bielka, arašidové maslo a proteínový prášok podľa vašej chuti (odporúčam vanilkový) so štipkou prášku do pečiva a tieto nízkosacharidové arašidové muffiny plné proteínu máte na stole. Určite ich vyskúšajte, sú vláčne, voňavé, sýte a skrátka dokonalé, najmä v prípade, že hľadáte zdravý a jednoduchý fitness recept na muffiny.

Tento recept je z knihy Fit recepty 3.diel (kúpite tu).

Kniha Fit jedálniček na chudnutie

Ingrediencie

Kniha Rýchlo a fit

Postup

  1. Všetky ingrediencie spolu poriadne rozmiešame.
  2. Cesto nadávkujeme do silikónových formičiek na muffiny (do polovice ich objemu).
  3. Muffiny pečieme 20 minút pri 200 stupňoch do zlatista.
  4. Pred podávaním môžeme muffiny dozdobiť gréckym jogurtom či ovocím.

Ostaňme v kontakte

Raz týždenne dostaneš výber fit receptov na svoj email.

Lucia Wagner
Čas prípravy25 minút
Výdatnosť6 muffinov
Nutričné hodnoty / 1 muffin
KCal94 KCal
Sacharidy3 g
Vláknina1 g
Bielkoviny9 g
Tuky6 g