Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé dezerty s ovsenými vločkami

Zdravé dezerty s ovsenými vločkami

Aké by to boli nutrične vyvážené dezerty, keby neobsahovali poriadnu dávku ovsených vločiek. Ak sa začneš stravovať zdravšie, prirodzene prejdeš aj na chutné, zdravé a fit zákusky. Ovsené vločky v týchto zdravých dezertoch ti dodajú potrebnú vlákninu a rýchlo ťa na dlhšiu dobu zasýtia, takže aj pri chudnutí si môžeš dopriať svoj dezert s ovsenými vločkami.

Okrem vysokého podielu vlákniny obsahujú ovsené vločky aj hodnotné bielkoviny. Keď svoj obedový rituál zavŕšiš chutným a jednoduchým dezertom s ovsenými vločkami, budeš mať dlho postarané o rovnomerne sa uvoľňujúcu energiu, takže ostaneš zasýtený pokojne aj do konca dňa. Moje zdravé fit dezerty s ovsenými vločkami si môžeš dokonca pokojne vychutnať aj na raňajky, a to naozaj bez výčitiek. Nájdeš tu jednoduché recepty na ovsené koláče, torty, muffiny, bábovky, cheesecake-y, cookies, tyčinky aj nepečené dezerty s ovsenými vločkami.

Zdravý zákusok s ovsenými vločkami je skvelou fitness alternatívou s vysokým obsahom vlákniny. Ovsené vločky s ľahkosťou nahradia v mnohých receptoch múku a získaš vďaka nim oveľa zdravšiu a ľahšiu verziu tvojich obľúbených receptov. Dopraj svojmu telu menej cukru a viac vlákniny. Fit dezerty s ovsenými vločkami sa výborne dopĺňajú a ľahko si ich dochutíš ovocím, orechami, kokosom, škoricou alebo tvarohom.

Zobrazujem 110 receptov v kategóriách: Zdravé dezerty, Ovsené vločky
Zobrazujem 110 receptov v kategóriách: Zdravé dezerty, Ovsené vločky
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty