Nájdených receptov: 19
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé šaláty s avokádom

Zdravé šaláty s avokádom

Zdravé šaláty s avokádom nemôžu chýbať medzi fitness receptami, pretože jednoducho patria k zdravej strave. Avokádo je úžasné ovocie, ktoré sa do šalátov výborne hodí. Je pravda, že avokádo je pomerne mastné, ide však o zdravé tuky, teda nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú pre naše zdravie prospešné. Bez obáv tak môžeš použiť avokádo do zdravých receptov. Okrem spomínaných tukov obohatí šaláty aj o vlákninu, draslík, vitamíny C, B5, B6, E aj kyselinu listovú. Zdravé avokádové šaláty sú obľúbené hlavne v letných horúčavách, pretože ide o ľahké a svieže obedy alebo večere.

Vyber si z mojich fitness receptov na zdravé šaláty s avokádom a uži si skvelú večeru, obed alebo aj raňajky. Ochutnaj sýty avokádovo-vajíčkový šalát, ktorý je vhodný aj na desiatu alebo večeru, pričom najlepšie chutí s celozrnným pečivom. Avokádo je ale aj súčasťou exotickejšieho zeleninovo-ovocného šalátu s pomarančovým dresingom a špargľového šalátu s cottage cheese. Verím, že vyskúšaš väčšinu mojich avokádových šalátov a obľúbiš si ich rovnako, ako ja. Recepty na tieto avokádové šaláty sú veľmi jednoduché, zvládne ich tak každý začiatočník v kuchyni.

Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Šaláty, Avokádo
Zobrazujem 19 receptov v kategóriách: Šaláty, Avokádo
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty