Nájdených receptov: 17
Fit Recepty
Sleduj ma
Chod
RaňajkyObedy a večereŠalátyPolievkyZdravé dezertySnackSmoothies a nápojeZdravé vianočné recepty
Alergény
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez orechovBez histamínu
Surovina
CuketaKuracie mäsoHovädzie mäsoTuniakAvokádoArašidové masloChia semienkaKokosOvsené vločkySladké zemiakyTekvicové receptyRyžaQuinoaLososTofuKuskusVajciaZelenina
Fit Recepty
Sleduj ma
Zdravé recepty s lososom bez múky a lepku

Zdravé recepty s lososom bez múky a lepku

Máloktorá ryba sa môže pochváliť takou obľubou ako losos. Losos je pomerne vyhľadávaný pre svoj vysoký obsah nutrične hodnotných látok ako sú omega 3 mastné kyseliny, vitamín D i vitamíny skupiny B. Vďaka tomuto cennému kokteilu látok dokáže losos vyživovať srdcovo-cievnu sústavu, nervovú sústavu a zároveň sa starať aj o zdravie našich kostí i svalov. Losos je naozaj výnimočná ryba a hoci sa jej cena pohybuje vo vyšších réžiách, investícia do zdravia je opodstatnená.

Vo svojich receptoch sa často snažím nahrádzať alebo úplne vynechávať múku. Zdravé recepty s lososom bez múky a lepku vznikli pre každého, kto lepok vynecháva vo svojej strave dobrovoľne či kvôli zdravotnému stavu. Chutné jedlá sa dajú pripraviť aj bez použitia múky a pokiaľ si chcete vychutnať lahodnú chuť lososa stavte na moje zdravé recepty s lososom bez múky a lepku, ktoré sú fit, zdravé, plné voňavých a zdravých ingrediencií a ich príprava je nenáročná. Lososa vďaka svojej výživovej hodnote prezývajú kráľom štíhlej línie, a tak si môžete chutný pokrm z lososa a k tomu bez múky dopriať kedykoľvek počas dňa, bez výčitiek.

Zobrazujem 17 receptov v kategóriách: Bez lepku, Losos
Zobrazujem 17 receptov v kategóriách: Bez lepku, Losos
Ukázať všetky recepty
Pull down to refresh
 
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter kliknutím na ikonku filtra v ľavom hornom rohu obrazovky.()
Koniec zoznamu. Pre viac receptov si zmeň filter na ľavej strane obrazovky.
Ukázať všetky recepty